Hledáme nové truhláře - neváhejte zavolat a přijít. Dílna v Čelákovicích u Prahy.

O nás

Jsme dva bráchové, kteří se rozhodli tvořit. Jsme truhláři s dvanáctiletou praxí v oboru a spolu tvoříme sehraný tým. Po mnoha letech v oboru jsme se rozhodli začít podnikat na vlastní pěst a měnit vaše sny v realitu.

 

JAKUB NOVÁK   MARTIN NOVÁK

 IMG_3924

 

 

 IMG_3915

 

 

Již od dětství jsem tvořil, takže když jsem se měl rozhodnout jaké bude moje zaměření, rozhodl jsem se pro obor uměleckého truhláře a poté uměleckého řezbáře. Po vyučení jsem nastoupil do velkého truhlářství, kde jsem během desetiletého působení získal významné pracovní zkušenosti a praktické dovednosti v oboru. Během let do stejného truhlářství nastoupil i můj bratr Martin. Postupem času jsem se začal věnovat i výrobě atypického nábytku z masivu ve spojení s epoxidovou pryskyřicí. Má práce je tak mým koníčkem. Poptávka po zakázkové truhlářské výrobě začala stoupat a práce nám přibývalo. Během společného fungování na dílně tvoříme sehraný tým. A tak se zrodila myšlenka společného podnikání. A nyní jsme tu pro vás. Od léta 2021 Vás rádi přivítáme v naší společné dílně v Čelákovicích. Láska ke dřevu nás spojuje a naši práci odvádíme se 100% zaměřením na detail i funkčnost.

- Jakub Novák 

Rodinné truhlářství Novákovi na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení