Hledáme nové truhláře - neváhejte zavolat a přijít. Dílna v Čelákovicích u Prahy.

Výroba na míru

Potřebujete nový a funkční nábytek, který zapadne do Vašeho interiéru? Napište nám e-mail, případně zavolejte. Rádi pro Vás zpracujeme návrh interiéru s atraktivním designem a důrazem na funkčnost. O výrobu se postaráme, ať se bude jednat o kuchyň, stoly, židle, komody, vestavné skříně či cokoliv jiného.

 

NÁVRHY A REALIZACE

Nabízíme kvalitní návrhy za příznivé ceny. Součástí našich služeb je zaměření prostoru, 3D vizualizace, stavební přípravy či rekonstrukce, prodej domácích spotřebičů do kuchyní, doprava s montáží zdarma a záruční servis.

Ke každému zakazníkovi přistupujeme individuálně. Sdělte nám Vaši představu, my vytvoříme vizualizaci a pokud se Vám bude líbit, tak výroba už je maličkostí.

 

REKONSTRUKCE DOMU A BYTU

Přemyšlíte o rekonstrukci a nechcete si najímat několik různých firem? Jsme pro Vás ti praví. Nabízíme drobné stavební úpravy, rekonstrukci bytového jádra, ale i kompletní rekonstrukce domu nebo bytu.

 

Objednávka zakázkových výrobků

1. VAŠE PŘEDSTAVA

Pošlete nám e-mailem Vaši představu. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát rozměry, materiál, u pergol typ konstrukce a střešní krytiny, místo dodání a kontaktní údaje na Vás. Případně můžete doplnit informace o aktuální fotografie místa montáže. Poptávku zašelete na e-mail info@truhlarstvinovakovi.cz nebo nám klidně zavolejte na 739 658 775. Výrobky dodáváme na klíč včetně zaměření a následné montáže.

2. NÁVRHY ŘEŠENÍ

Informace od Vás projdeme, případně Vás kontaktujeme ohledně dalších detailů a vytvoříme návrh možného řešení podle Vašich představ. Návrh obsahuje specifikaci řešení, cenové a platební podmínky a termín dodání. Společně se pokusíme najít vhodné řešení a na všem se domluvíme.

3. ZAMĚŘENÍ

Poté co se domluvíme na daném řešení Vás navštívíme a vše si zaměříme, případně zodpovíme další technické dotazy.

4. VÝROBA

Následně jde výrobek do výrobního procesu. Termín dodání je závislý na termínu zaměření a domluvě s Vámi.

5. DODÁNÍ

Montáž je prováděna výhradně námi, takže ručíme za kvalitu našich služeb. Přesný termín dodání a montáže závisí čistě na domluvě a naší momentální vytíženosti.

 

Určitě nás neváhejte kontaktovat pro zpracování nabídky a další informace.

Naši dílnu najdete nově na adrese Stankovského 2062, 250 88 Čelákovice - areál Gearspect.

Před návštěvou nám prosím zavolejte, abychom nebyli na montáži.

 

Telefon - Jakub Novák: 774 615 425

Telefon - Martin Novák: 739 658 775

 

E-mail: info@truhlarstvinovakovi.cz

Rodinné truhlářství Novákovi na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení