Hledáme nové truhláře - neváhejte zavolat a přijít. Dílna v Čelákovicích u Prahy.

Výroba na míru

Potřebujete nový a funkční nábytek, který zapadne do Vašeho interiéru? Napište nám e-mail, případně zavolejte. Rádi pro Vás zpracujeme návrh interiéru s atraktivním designem a důrazem na funkčnost. O výrobu se postaráme, ať se bude jednat o kuchyň, stoly, židle, komody, vestavné skříně či cokoliv jiného.

 

NÁVRHY A REALIZACE

Nabízíme kvalitní návrhy za příznivé ceny. Součástí našich služeb je zaměření prostoru, 3D vizualizace, stavební přípravy či rekonstrukce, prodej domácích spotřebičů do kuchyní, doprava s montáží zdarma a záruční servis.

Ke každému zakazníkovi přistupujeme individuálně. Sdělte nám Vaši představu, my vytvoříme vizualizaci a pokud se Vám bude líbit, tak výroba už je maličkostí.

 

REKONSTRUKCE DOMU A BYTU

Přemyšlíte o rekonstrukci a nechcete si najímat několik různých firem? Jsme pro Vás ti praví. Nabízíme drobné stavební úpravy, rekonstrukci bytového jádra, ale i kompletní rekonstrukce domu nebo bytu.

 

Objednávka zakázkových výrobků

1. VAŠE PŘEDSTAVA

Pošlete nám e-mailem Vaši představu. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát rozměry, materiál, u pergol typ konstrukce a střešní krytiny, místo dodání a kontaktní údaje na Vás. Případně můžete doplnit informace o aktuální fotografie místa montáže. Poptávku zašelete na e-mail info@truhlarstvinovakovi.cz nebo nám klidně zavolejte na 739 658 775. Výrobky dodáváme na klíč včetně zaměření a následné montáže.

2. NÁVRHY ŘEŠENÍ

Informace od Vás projdeme, případně Vás kontaktujeme ohledně dalších detailů a vytvoříme návrh možného řešení podle Vašich představ. Návrh obsahuje specifikaci řešení, cenové a platební podmínky a termín dodání. Společně se pokusíme najít vhodné řešení a na všem se domluvíme.

3. ZAMĚŘENÍ

Poté co se domluvíme na daném řešení Vás navštívíme a vše si zaměříme, případně zodpovíme další technické dotazy.

4. VÝROBA

Následně jde výrobek do výrobního procesu. Termín dodání je závislý na termínu zaměření a domluvě s Vámi.

5. DODÁNÍ

Montáž je prováděna výhradně námi, takže ručíme za kvalitu našich služeb. Přesný termín dodání a montáže závisí čistě na domluvě a naší momentální vytíženosti.

 

Určitě nás neváhejte kontaktovat pro zpracování nabídky a další informace.

Naši dílnu najdete nově na adrese Stankovského 2062, 250 88 Čelákovice - areál Gearspect.

Před návštěvou nám prosím zavolejte, abychom nebyli na montáži.

 

Michal Bricín: 777 755 959 

Jakub Novák: 774 615 425  

Martin Novák: 739 658 775  

 

E-mail: info@truhlarstvinovakovi.cz

Zpět do obchodu
Rodinné truhlářství Novákovi na Firmy.cz